Yükleniyor
Whatsapp Hattımız
DuyuruSitenizi profesyonel araçlar ile test edip seo puanınızı yükseltmek için tıklayınız.

Hakkımızda

5 yıllık profesyonel ve 6 yıllık freelance hayatından sonra 400'den fazla proje ve yüzlerce müşteriden edinmiş olduğumuz deneyimleri yeni müşterilerimize aktarmak ve daha fazla kişiye kaliteli yazılım hizmeti sunmak için 22.02.2019 tarihinde Weka Yazılım ve İnternet Hizmetleri olarak yolumuza devam etmekteyiz. Biliyoruz ki kaliteli iş her zaman hakkını almaktadır. Bu yüzden para kazanmaktan önce kaliteli ve müşterinin tam istediği işi ortaya çıkarmak ana amacımızdır.

Tüm yazılımlarımızda php'nin en son sürümünü kullanmaktayız. Bunun yanında özellikle web site projelerinde site içi seonun en iyi şekilde olması için google'daki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Çünkü günümüzde bir sitenin sadece yazı ve resim ekleyerek bir yerlere gelmesi çok zor. Sitenin bir bütün olarak site içi seo uyumunun tam olması gerekiyor. Bu şekilde dışarıdan seo hizmeti aldığınızda en iyi sonuca ulaşabilirsiniz.

Teknik Destek
Yazılımlarımızı kullandığınız sürece arkasında daima firmamızın olacağını bilmenizi isteriz. Her türlü probleminizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Kalite ve Uygun Fiyat
Bu paraya bu kadar hizmet anlayışı yerine tüm yazılımlarımızı en iyi kalitelide, en güncel altyapı ve uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Fiyatları belirken piyasa ve sunulan yazılıma göre en uygun fiyatı belirlemeye çalışıyoruz.

Kullanıcı Odaklılık
Yazılımlarımızı hazırlarken gerek ziyaretçi tarafı olsun gerekse yönetim panelini kolay kullanılabilir olmasına dikkat ediyoruz. Site tarafında ziyaretçiyi çok yormadan ulaşmak istediği içeriği ön plana çıkarmaya çalışıyoruz. Yönetim paneli tarafında ise yöneticinin her işlemi kolayca gerçekleştirmesi için paneli sade ve direk amaca yönelik hazırlamaktayız.

Sitenikur.com Weka Yazılım ve İnternet Hizmetleri'nin bir hizmetidir.

Bir gün sizleride aramızda görmek isteriz.

 

Sitenikur.com, 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı 'dır.
Şirket bilgilerinin geçerliliğini TC Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı internet Vergi Dairesi’nden kontrol edebilirsiniz.

Vergi Dairesi: Sinop
Vergi No: 5620426589

Görüntülemek için tıklayınız.
Yazılımın tek ve resmi satış yeri sitemizdir. Başka yerlerde villa yazılımı satan kişi/firmalar ile bağımız yoktur. İznimiz dışında satışı yapılmaktadır. Satın aldığınızda teknik destek verilmeyecektir.
Tescil belgesini görüntülemek için tıklayınız.