Yükleniyor
Whatsapp Hattımız
DuyuruSitenizi profesyonel araçlar ile test edip seo puanınızı yükseltmek için tıklayınız.

Özel Proje Yapımı

Piyasada hazır bulunmayan veya ihtiyacınıza yönelik bir çalışma istiyorsanız tamamen sıfırdan istediğiniz özelliklerde proje geliştirebiliriz. Bu zamana kadar geliştirdiğimiz projelerde edindiğimiz tecrübeleride yeni projelere katmaktayız.

Özel projelerde süreç nasıl işliyor?

1) Proje Fikri
İhtiyacınız olan özellikleri, projenin yapısını, nerede ve nasıl kullanılacağını belirleyip ayrıntılı olarak word dosyasına yazmanız gerekmektedir. Bu şekilde projenizi ayrıntılı olarak görür ve eksikliklerinizi tamamlayabilirsiniz.

2) Projenin Tarafımıza Sunumu
Yazdığınız word dosyasını bize gönderip telefon yada email üzerinden proje detaylarını konuşarak istediğiniz özelliklerin olup/olmayacağını yada nasıl olacağını anlatarak birlikte projenin son halini oluşturacağız.

3) Fiyat Teklifi
Bu aşamada projenin son hali üzerinden maliyetini ve geliştirilmesi için gereken süreyi tarafınıza sunacağız.

4) İlk Ödeme ve Projeye Başlama
Tarafınıza sunduğumuz teklifi kabul etmeniz durumunda toplam tutarın yarısını ödediğinizde projeye başlayabiliriz. Projedeki ilerlemeleri görmeniz için tarafınıza bir link gönderilecektir. Bu link üzerinden projenin gelişimini anlık olarak görebileceksiniz. Proje yapılıyorken başta söylenen özelliklerden farklı ekstra istediğiniz özellik projenin genel işleyişini büyük ölçüde değiştiriyorsa proje yeniden değerlendirilme sürecine girer. Bu sebeple projeye başlamadan önce olmasını istediğiniz özellikleri kesin olarak belirlemeniz gerekiyor. İstediğiniz ekstra özellikler yapım süresine göre ücretsiz yada ekstra fiyatlandırmaya tabi olabilir.

5) İlk Sunum
Çalışmaların yarısına geldiğimizde yapılan işlemleri size sunacağız. Buraya kadar yapılan çalışmalarda varsa eksiklikleri, düzenlemeleri birlikte belirlemiş olacağız.

6) Projenin Tamamlanması
İlk sunumdan sonra kalan çalışmaları bitirip son halini size sunacağız. Yine aynı şekilde varsa eksiklikleri yada düzenlemeleri belirleyip yapacağız. Böylece projeyi tamamlamış olacağız.

7) Son Ödeme ve Teslim
Kalan tutarıda gönderdiğinizde istediğiniz yere projeyi yükleyip aktif ve sorunsuz çalışacak şekilde ayarlacağız. İstediğiniz takdirde projenin bir kopyasınıda email adresinize gönderebiliriz.

8) Teknik Destek
Projenin size teslim edilmiş hali üzerinde oluşan hatalar için ücretsiz destek sunmaktayız. Ancak proje üzerinde yaptığınız yazılımsal değişikliklerden dolayı oluşan hatalardan sorumlu değiliz.

 

Projelerde Kullandığımız Teknolojiler:

Yazılım teknolojileri: php, html, css, javascript, bootstrap

Veritabanı: Mysql

Grafik: Adobe photoshop

Editör: Notepad++, visual studio code